Internetis on abimaterjal Euroopa tõukefondidest raha taotlejatele

Alates 29. juunist on Sihtasutuse Innove struktuuritoetuste koduleheküljel üleval abimaterjal neile, kes soovivad taotleda Euroopa Sotsiaalfondi rahalisi vahendeid meetmest 1.1. “Tööjõu paindlikkust, toimetulekut ja elukestvat õpet tagav ning kõigile kättesaadav haridussüsteem”.

Taotlejad saavad koduleheküljel tutvuda juunis – juulis üle Eesti toimuvatel koolitustel kõlavate ettekannetega ning ka juhendmaterjaliga, mis hõlbustab neil taotlusvormi täitmist ning oma ideede teostamist. Materjal selgitab, milline organisatsioon saab Euroopa Sotsiaalfondist haridusvaldkonna meetme raames toetust taotleda, millised on toetuse taotlemise tingimused, kuidas toimub projekti finantseerimine jne.

Materjal asub SA Innove koduleheküljel http://www.innove.ee/ee/?p=2&op=page&pID=84&nID=92

Augustis kuulutavad Haridus- ja Teadusministeerium ning SA Innove esmakordselt välja Euroopa Liidu struktuurifondide meetme 1.1 taotlusvooru.
Meetme üldine eesmärk on inimressursi arendamine ja konkurentsivõime suurendamine tööturul haridus- ja koolitussüsteemi täiustamise, elukestvaks õppeks vajaliku keskkonna loomise ning koolituse pakkumise kaudu.

Lisainformatsioon:
Maarja Parve
SA Innove struktuuritoetuste assistent
Tel: 699 8060

Haridus- ja Teadusministeeriumi Koolivõrgu Büroo
http://www.hm.ee/kvb/

Haridus- ja Teadusministeerium
http://www.hm.ee/

Liina-Jaanika Seisler
liina.seisler@hm.ee

Allikas: BNS

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga