Parim supp Põhja-, Lõuna- ja Ida-Eestis

Tänavu suvel korraldab Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda koos MTÜ-ga Eesti Maaturism kolm supiretsepti võistlust, kus selgitatakse välja Põhja-, Lõuna- ja Ida-Eesti parim supp.

Projekti eesmärk on innustada turismitalusid ja muid kohalikke ettevõtjaid tegelema tootearendusega ja pakkuma välja põnevaid supiretsepte. Osaleda võivad kõik toitlustusluba omavad ettevõtted, võistlema pääsevad aga vaid 10 kiiremat registreerunut. Osavõtusoove oodatakse 2. maini.

Parimad supid valitakse kolmel suveüritusel:

Põhja-Eesti parim supp valitakse 12. mail Luigel õue- ja aiamessil “Luige Kevad 2007” Harjumaal;

Lõuna-Eesti parim supp valitakse 25. augustil Lüübnitsa sibula-, kala- ja käsitöölaadal Põlvamaal;

Ida-Eesti parim supp valitakse 22. septembril Palamusel Paunvere 10. suurel väljanäitusel Jõgevamaal.

Võistlusest oodatakse osa võtma iga piirkonna turismitalude ja teiste väiketoitlustajate esindajaid. Iga võistleja võib võistlusele esitada ühe või kaks suppi (retsept ja esitlus).

Parimad supiretseptid ja nende esitajate nimed avaldatakse ajakirjanduses ning temaatilistel kodulehtedel. Retseptid lisatakse ka MTÜ Eesti Maaturism rahvustoitude retseptikogusse.

Igal parima supi valimise üritusel on peaauhind 10-liitrine elektriline supitermos ja kõik võistlusest osavõtjad saavad Hackmani 5-liitrise poti ning tänukirja.

Oma osalussoovist teatada kuni 2. maini 2007 EPKK aadressile: Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, J. Vilmsi 53g, 10147 Tallinn või e-posti aadressile: piret@epkk.ee või faksile 6009 350 – Piret Õunapuu, EPKK turunduse projektijuht.

Allikas: Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga