Rakvere Vorstifestival

Säästuajal mõtlevad paljud kuidas vähema raha eest midagi maitsvat valmistada või hamba alla saada. Seda eriti algaval grillimis, küpsetamis, pikniku ja muidugi ka nn. “majanduslanguse” hooajal.

Vorst on olnud ja on kindlasti odavam alternatiiv lihatükile ning vorst pakub ka erinevaid võimalusi oma menüü huvitavamaks muutmisel. Eriti kui tegemist on oma retsepti järgi valmistatud vorstidega.

Kõik on oodatud osalema Eesti esimesele Vorstifestivalile, laupäeval 6. juunil 2009.a.
Tule vaatama ja kuulama kuidas teha kodus vorsti või ostma ja maitsma parimaid vorste ning soetama vorstivalmistamiseks vajalikku.
Või tule kauplema vorstidega või vorstivalmistamiseks ja küpsetamiseks vajalikuga.
Tule osalema võistlusele Väärt Vorst 2009!
Tule tee “vorst vorsti vastu” kaupa!

Võistlusel Väärt Vorst 2009 selgitame välja Eesti parimad vorstid ja vorstmeistrid neljas kategoorias: vorste tootvad ettevõtted, toitlustusettevõted, kokaharidust andvad koolid ning hobikokad ja asjaarmastajad.

Vorstifestivalile on oodatud osalema-kauplema kõik kes valmistavad vorste või kauplevad vorstivalmistamisega seonduvate toodetega (ka sooled, vorstinahad, vorstipritsid, hakklihamasinad, maitseained, maitsetaimed, valmistamiseks ja küpsetamiseks vajalik inventar, retseptiraamatud jne.).

Üksikasjaliku info ürituse, vorstivalmistamise ja registreerimise kohta leiate festivali kodulehelt: Rakvere Vorstifestival

PS. Samast leiate ka informatsiooni soolte hankimiseks.

Rakvere Vorstifestival

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga