Juustusõbrad on oodatud tasuta perepäevale Tallinna Lauluväljakule

Juustumüüja Estover kutsub kõiki Hiirte Klubi liikmeid laupäeval, 30. mail Tallinna Lauluväljakule Hiirte Klubi kokkutulekule. Hiirte Klubi liikmetele on koos saatjaga sissepääs nii kokkutulekule kui samal ajal lauluväljakul toimuvale Koguperefestivalile tasuta. Hiirte Klubi liikmeid on Eestis kokku pea 7000.

„Eestis on kaisuhiire omanikke ligikaudu 7000, kellel on kokku üle 9000 kaisuhiire ning kes kõik on oodatud Hiirte Klubi kokkutulekule. Tänavu toimub kokkutulek Tallinna Lauluväljakul Koguperefestivali raames, kus klubi liikmetele on loodud eraldi tähistatud Hiirte Juustu ala,“ ütles kokkutuleku korraldaja OÜ Estover tegevjuht Kai Rimmel. „Hiirte Klubi liikmele ja tema saatjale on kutse ettenäitamisel sissepääs nii kokkutulekule kui tervele Koguperefestivalile tasuta. Kirjalikud kutsed on kõikidele klubi liikmetele saadetud posti teel.“

„Hiirte Juustu kampaania raames kingime kõige suurematele juustusõpradele armsa ja vahva kaisuhiire,“ sõnas Kai Rimmel. „Kingituse saavad kõik, kes kampaanias osalevad, ei toimu mingit loosimist – pehme kaisuhiire saab igaüks, kes meile 25 Hiirte juustu pakendilt välja lõigatud vappi saadab. Hiirte Juustu kampaania loosung on „Söön ja saan!“.

Hiirte Klubi kokkutulekul lõbustavad lapsi ja täiskasvanuid hiiremaskotid, mustkunstnik, batuut ja kohverteater. Põnevust lisavad laulu-, tantsu- ja joonistusvõistlus, õnneloos ning Koguperefestivali üks suurimaid tõmbenumbreid – võistlus Hiirte Juustu Gladiaatori auhinnale. Kõhtu täidavad Hiirte Juust ja Pik Nik juustupulgad.

Hiirte Klubi kokkutulek toimub Koguperefestivali raames laupäeval, 30. mail Tallinna Lauluväljakul kell 11–18. Hiirte Klubi liikmele ja tema saatjale on sissepääs nii Hiirte Klubi kokkutulekule kui Koguperefestivalile kutse ja isikut tõendava dokumendi esitamisel tasuta. Registreerumine: e-posti aadressil hiirtejuust@estover.ee või telefonil 611 2600. Ilma kutseta maksab Koguperefestivali pilet 100 krooni.

Lisainfo ja ajakava: www.estover.ee ja www.koguperefestival.ee

Allikas: Estover OÜ

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga