Selver avab keti 35. kaupluse – Rannarootsi Selveri

Homme, 26. märtsil avab uksed 35. Selver Rannarootsi Keskuses Haapsalus. Supermarketis on müügipinda 1500 m², tööd saab 45 inimest. Kaupluse uksed avatakse linnarahvale kell 13.00. Avapäeval pakub Selver klientidele enneolematuid hinnaüllatusi.

“Selveri ketil hakkab Eestile tiir peale saama – täna avame 35. Selveri,” sõnas A-Selver ASi direktor Andres Heinver. “Toiduainete müügi lihtne algtõde on, et kliendid eelistavad võimalusel kodumaist. Selver kui eestimaisel kapitalil baseeruv jaekaubanduskett on võtnud südameasjaks sortimendis kodumaiste kaupade võimalikult rohke valiku. Selveri lai kaubavalik ning mugav müügikeskkond on teinud Selverist oodatud kaupmehe igal pool – olen kindel, et ka läänemaalased hakkavad Selverit armastama.”

Andres Heinveri sõnul eristub Selveri keti kaubavalik oluliselt ka seetõttu, et palju kaupu toob Selver ise sisse. “Selver oma sisseostuga on teistest kettidest alati eristunud. Nüüd saab Läänemaa rahvas ka neist kaupadest osa, mida üheski teises kaubandusketis ei müüda. Näiteks on valikus uuemad Selveri logo kandev private label tuunikala ning valik Itaalia ja Belgia maiustusi,” rääkis Andres Heinver. “Ka Selveri Köögi toidud on valmistatud võimalusel alati kodumaisest toorainest ja on säilitusaineteta.”

“Rannarootsi Selveri sortimendis on rõhk eestimaisel, sealhulgas kohalike tootjate kaupadel,” sõnas Rannarootsi Selveri juhataja Kaire Klaos. “Rannarootsi Selveris hakkavad olema kõik Selveri tugevused: palju häid pakkumisi, mitmed kampaaniad, lastele Tibupäevad ja palju muud kliendile huvitavat. Rannarootsi Selver on paraja kompaktse suurusega – mitte liiga suur, et kaupluses käimiseks ei kuluks väga palju aega – samas aga keskmise supermarketi suuruses, et kõikidest kaubagruppidest oleks esindatud võimalikult suur valik.”

“Selveri tugevuseks on kindlasti mugav ja kvaliteetne ostukeskkond, lisaks muidugi hea teenindus, milles me ei tee ühtki mööndust. Kindlasti soovime mitmekesistada Haapsalu ja kogu Läänemaa kohalikku kala, puuvilja ja juustu valikut – ja mitte ainult: sest tegelikult pakub Selver uutmoodi sortimenti kõikides kaubagruppides. Vaheldusrikkust toob kindlasti ka Selveri Köök, mis pakub maitsvaid valmistoite, ettetellimisvõimalusega peolauamenüüd, salateid ning kooke,” rääkis Kaire Klaos.

“Nii nagu Selveritele üle Eesti opereerib ka Rannarootsi Selveri värske liha letti Rakvere Lihakombinaat – seal hakkab tööle ka kaks Rakvere Lihakombinaadi professionaalset töötajat,” rääkis Kaire Klaos. “Sortimendis on esindatud mitme kohaliku ettevõtte tooted: näiteks OÜ Maronest ehk Noarootsi Noavabriku puidust köögitarbed ja suveniirid, Rondo kohviku pagari- ja kondiitritooted, ASi Linpet “Metsikult maitsvad” ulukilihatooted ning muidugi Maag Lihatööstuse lai lihatoodetevalik.”

Selveri (www.selver.eu) ketti kuulub Eestis 35 kauplust, millest üksteist asuvad Tallinnas, viis Tartus, kolm Pärnus, kaks Narvas ja üks Viljandis, Rakveres, Kuressaares, Võrus, Valgas, Jõhvis, Jõgeval, Põltsamaal, Kohtla-Järvel, Hiiumaal, Põlvas, Paides, Keilas ja Haapsalus. Selveri super- ja hüpermarketite kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd 2800 inimesele. Ettevõtte 2009. aasta konsolideeritud käive oli 4,8 miljardit krooni, Selveri kauplustes Eestis ja Lätis sooritati 2009. aasta jooksul 34,8 miljonit ostu.

Allikas: A-Selver AS

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga