Farmi toorjuust on võitnud tarbijate südamed

Maag Piimatööstuse poolt eelmisel aastal turule toodud toorjuustusari on tarbijate poolt hästi vastu võetud. Kodumaiste toorjuustude turumaht on kahekordistunud ning Farmi toorjuust on sellest saavutanud 70% turuosa.

Maag Piimatööstuse turundusjuhi Ruta Kallaspooliku sõnul on Farmi toorjuustude populaarsus tingitud toote kodumaisest päritolust, naturaalsusest, tervislikkusest ning kindlasti on oluliseks teguriks ka välismaistest toorjuustudest soodsam hind. “Farmi toorjuustude müüginumbrid näitavad, et paljud tarbijad on hakanud eelistama või või margariini asemel tervislikumat alternatiivi, toorjuustu, mis on võiga võrreldes vähem rasvasem ning koosneb margariiniga võrreldes tervislikust piimarasvast,” tõstis toorjuustu eeliseid esile Ruta Kallaspoolik ning märkis lisaks, et Farmi toorjuust on oma koostiselt võrreldav tuntud Philadelphia toorjuustuga, kuid kodumaise toorjuustu eeliseks on tunduvalt soodsam hind.

Siiani oli Ruta Kallaspooliku sõnul poelettidelt saada kolme erineva maitsega Farmi toorjuustu – maitsestamata, küüslauguga ning murulauguga – nüüd lisandus uue maitsena toorjuustude sarja ka mädarõikaga toorjuust. “Kõige rohkem on seni ostetud maitsestamata toorjuustu, mille populaarsus on ka mõistetav, sest seda saab kasutada nii magusate kui ka soolaste roogade valmistamiseks,” ütles Kallaspoolik. Ta lisas, et kui maitsestamata toorjuustu kasutatakse mitmete erinevate roogade valmistamiseks, siis maitsestatud toorjuustu kasutavad eestlased eelkõige leivakattena.

Toorjuustu tarbimine on Maag Piimatööstuse turundusjuhi sõnul viimaste aastatega üha kasvanud, kuna tarbijad on avastanud toorjuustu mitmekülgsed kasutusvõimalused. “Toorjuustu määritakse või ja margariini asemel leivale, samuti saab toorjuustust valmistada maitsvaid kooke, pirukaid või desserte, lisada seda suppidesse, kastmetesse jne,” loetles toorjuustu erinevaid kasutusvõimalusi Ruta Kallaspoolik.

Farmi toorjuustud märgiti ära ka Eesti Parima Toiduaine konkursil, kus toode saavutas piimatoodete tihedas konkurentsis väärika kolmanda koha.

Allikas: Maag Piimatööstus AS

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga