Farmi tõi tarbijate soovil turule suures pakendis toorjuustu

Maag Piimatööstus lisas tarbijate soovil Farmi toorjuustude sarja suures pakendis maitsestamata toorjuustu. Viimase aasta jooksul on kodumaise toorjuustu turumaht kahekordistunud ning Farmi toorjuustudele kuulub kodumaise toorjuustu turust 70%.

Maag Piimatööstuse turundusjuhi Ruta Kallaspooliku sõnul ajendas maitsestamata toorjuustu suuremasse pakendisse panema tarbijatelt saadud tagasiside. “Seni oleme müünud toorjuustu ainult 150 grammistes pakendites, mis on sobiv kogus kui kasutada toorjuustu leivakatteks, kuid toiduvalmistamiseks on reeglina vaja suuremas koguses toorjuustu,” lausus Kallaspoolik. “Kuna maitsestamata toorjuustust saab valmistada nii soolaseid kui ka magusaid roogasid, siis on seda võrreldes maitsestatud toorjuustuga ka sagedamini suuremates kogustes vaja,” selgitas Ruta Kallaspoolik ning märkis, et kuna ka tarbijad olid suurema pakendi osas soovi avaldanud, siis otsustati turule tuua 400 grammises pakis maitsestamata toorjuust, mis nimetati täiendatud konsistentsi tõttu köögi toorjuustuks.

Maag Piimatööstuse turundusjuhi sõnul tarvitatakse maitsestamata toorjuustu eelkõige erinevate kookide ja tortide valmistamiseks ning seetõttu täiendati koostöös Eesti kondiitritööstustega ka toote konsistentsi. “Kondiitritööstustelt saadud nõuannete ja tähelepanekute abil valmiski täiendatud koostisega, just spetsiaalselt hõrgutiste valmistamiseks sobiv toorjuust, mis on võrreldes väikses pakendis maitsestamata toorjuustule vähem soolasem ning pehmema, segamiseks parema koostisega,” rõhutas Ruta Kallaspoolik suures pakendis toorjuustu eripära. Kallaspoolik märkis, et pakendi tagaküljelt leiab ka Pihlaka kondiitrite poolt soovitatud toorjuustukoogi retsepti.

Maag Piimatööstus AS (www.farmi.ee) kuulub toiduainete tootmise- ja müügiga tegelevasse kontserni Maag Grupp. Maag Grupp põhineb Eesti kapitalil ning sellesse kuuluvad lisaks Maag Piimatööstusele ka Maag Lihatööstus ja Maag Konservitööstus. Maag Piimatööstus AS-i kaubamärgid on Farmi, Jänks, Farmi Basic ja Ekstra. Jogurtijookide ja kohukeste tootmisel kasutatakse ka Lotte kaubamärki.

Allikas: Maag Piimatööstus AS

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga