Salvest tõi turule mahedamaitselise sinepikastme

Salvesti kastmete tootevalik täienes mahedamaitselise sinepikastmega, mis sobib eelkõige lisandiks liha kõrvale aga ka erinevate salatite ning kastmete valmistamiseks. Salvesti uus sinepikaste ei sisalda säilitusaineid.

Salvesti kastmete tootevalik on seni pakkunud valdavalt punaseid kastmeid erinevate liha ja pajaroogade valmistamiseks. Ettevõtte tootejuhi Elen Puusti sõnul leiab Salvesti kastmevalikust kokku 11 erinevat kastet, sealhulgas nii klassikalisi tomatikastmeid, erinevate maade maitseelamusi pakkuvad Mehhiko ja Tai kastmed, kui ka põneva maitsega mädarõikakastme. “Kuna meie valmiskastmed on kogumas üha suuremat populaarsust, siis otsustasime kastmevalikut veelgi laiendada ja nüüd jõuabki tarbijateni ka sinepikaste,” selgitas Puust. Uus sinepikaste on parajalt sinepise maitsega majoneesitüüpi kaste, mille konsistentsis on tunda mõnusalt krõmpsuvaid terveid sinepiseemneid. Oma maheda maitse tõttu peaks kaste meeldima ka neile, kes tavaliselt sinepi teravat maitset pelgavad. “Samuti ei sisalda sinepikaste säilitusaineid,” kinnitas Elen Puust.

Uuel kastmel on rohkelt erinevaid kasutusvõimalusi. “Soovitame sinepikastet serveerida lisandina lihatoitude kõrvale, lisaks sobib see erinevate salatite maitsestamiseks ja kastmete valmistamiseks. Näiteks saab hapukoorega segatuna sinepikastmest valmistada suurepärase dipikastme,” tutvustas Elen Puust. Lihtsa ja kiire külmakastme valmistamiseks kala, kana või liha juurde, sobib lisada sinepikastme ja hapukoore segule marineeritud kurgi tükke ning maitsestada segu soolaga.

Sinepikaste on saadaval 290 grammises klaaspurgis. 100 grammi sinepikastet sisaldab 824 kJ/198 kcal energiat, 0,8 grammi valke, 15 grammi süsivesikuid ja 15 grammi rasvu.

Allikas: Salvest

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga