Santa Maria tõi turule ökoloogiliste maitseainete sarja

Santa Maria tõi turule uue mahedalt kasvatatud maitseainete sarja Organic. Praegu leiab Organic sarja tootevalikust 15 maitseainet: 13 puhast maitset ja 2 segu.

Santa Maria turundusjuhi Kadri Tolsbergi sõnul on tarbijate toitumisalane terviseteadlikkus aasta-aastalt kasvanud ning seetõttu pööravad inimesed üha enam tähelepanu toodete päritolule, koostisele ja ka kasvatamistingimustele. Kuna mahetoodete tarbimine on kasvav trend, mis on tekitanud nõudluse ka ökoloogiliselt kasvatatud maitseainete järele, siis otsustas Santa Maria tootevalikut selles osas täiendada. Kõik Santa Maria tooted läbivad mitmekordse kvaliteedikontrolli ning ettevõtte tootmise kõrget kvaliteeditaset kinnitab ainsana Baltimaades maitseainetootjale omistatud kõrgeim toiduohutuse ja -kvaliteedi sertifikaat, mis vastab ülemaailmsele standardile Global Standard for Food Safety (SAI Global).

Santa Maria Organic sarja maitseained on kasvanud puhastes looduslikes tingimustes, kunstväetiste ja tehislike taimekaitsevahendite abita. „Ökoloogiliselt kasvatatud maitseainete maitse ei erine oma maitseomadustelt tavalistest vürtsidest ning sageli on mahetingimustes kasvatatud maitsetaimede omadused veel paremini säilinud”, ütles Santa Maria menüüinsener Ilmar Räni Organic sarja toodete kohta. Organic sarja toodete kasutamisel on Ilmar Räni sõnul ka oma emotsionaalne väärtus – tarbides mahedaid maitseaineid säästame ka meid ümbritsevat keskkonda. Lisaks mahetoodete propageerimisele osaleb Santa Maria õiglase kaubanduse programmis Fairtrade, mis on mõeldud vaesuse vastu võitlemiseks arengumaades. Fairtrade märgise saavad vaid FLO (Fairtrade Labelling Organization) nõuetele vastavad tooted. Mitmetel Organic sarja toodetel on nii mahetootmise kui õiglase kaubanduse sertifikaat.

Santa Maria Organic mahetoodete sarja kuulub 15 erinevat maitseainet: must pipar (jahvatatud), must pipar (terve), valge pipar (jahvatatud), sidrunipipar, lihamaitseaine, sibulapulber, ingver (jahvatatud), küüslaugupulber, paprika (jahvatatud), kaneel (jahvatatud), kardemon (jahvatatud), basiilik, pune ehk oregano, rosmariin, tüümian. Organic maitseained on saadaval 4- ja kuni 25-grammistes kotikestes. Stiilne ja pilkupüüdev pakendikujundus teeb Santa Maria Organic tooted poes hõlpsalt leitavaks ning aitab inimestel järgida rohelist maailmavaadet.

Allikas: Santa Maria AS

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga