Farmi kohupiimad said Pääsukesemärgi

Maag Piimatööstuse poolt toodetavad Farmi lahja kohupiim ning lahja kohupiim vanilliga hinnati Tunnustatud Eesti Maitse Pääsukesemärgi väärilisteks. Pääsukesemärk antakse kvaliteetsetele, kodumaisest põhitoorainest Eestis valmistatud toodetele.

Maag Piimatööstuse turundusjuhi Ruta Kallaspooliku sõnul on Farmi lahjadele kohupiimadele omistatud Pääsukesemärgid ettevõttele suureks tunnustuseks ning ühtlasi lihtsustavad märgised tarbijate valikuid. “Pääsukesemärki anti välja juba kahekümnendat korda ning nii pika ajalooga märgisel on kindlasti tarbijate ostueelistuste tegemisel suur mõju,” ütles Ruta Kallaspoolik. Ta lisas, et Pääsukesemärk on tarbijatele kindlaks garantiiks, et toode on valmistatud kvaliteetsest kodumaisest põhitoorainest. Ruta Kallaspooliku sõnul on Farmi vanilliga maitsestatud kohupiimal teiste sarnaste toodete seas üks selge eelis, nimelt ei sisalda toode þelatiini, mistõttu on seda väga hea ka küpsetamisel kasutada.

Ka varasemalt on Ruta Kallaspooliku sõnul Maag Piimatööstuse tooteid Pääsukesemärgiga tunnustatud. 2010. aastal sai Pääsukesemärgi Farmi 2,5% piim, sellele eelneval aastal hapendatud pett, 2,5% keefir ning 20% hapukoor. 2008. aastal omistati Pääsukesemärk Jänksi shakedele.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda on Pääsukesemärgi ja Ristikumärgi toidukvaliteedimärke välja andnud alates 1998. aastast. Täna said 28 toodet Pääsukesemärgi ja 11 tootele omistati Ristikumärk. Tänavu märgi saanud tooted võivad seda kanda 2012. aasta lõpuni.

Allikas: Maag Piimatööstus AS

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga